Przyjdź po zdrowie | Fervex 8 saszetek

Fervex 8 saszetek

OTC. Skład: paracetamol 500 mg, kwas askorbowy 200 mg, maleinian feniraminy 25 mg oraz m.in. sacharoza (subst.pomoc)
Wskazania: doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia, stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat.
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, jaskra z wąskim kątem, rozrost gruczołu krokowego z towarzyszącą retencją moczu, dzieci w wieku poniżej 15 lat, nietolerancja fruktozy, zespół złego wchłaniania glukozy-galaktozy, niedobór sacharazy-izomaltazy.
Podmiot odpowiedzialny: Bristol-Myers Squibb Polska Sp. z o.o.

Cena: 15,99
Wróć