Przyjdź po zdrowie | Paracetamol - Polfa Łódź 20 tabletek

Paracetamol - Polfa Łódź 20 tabletek

OTC. Nie działa przeciwzapalnie, nie uszkadza błony śluzowej żołądka, nie hamuje krzepnięcia ani agregacji płytek krwi, nie wywołuje innych działań niepożądanych typowych dla niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).
Skład: (1 tabletka): paracetamol 500 mg oraz substancje pomocnicze: sorbifol 170 mg, skrobię ziemniaczaną, powidon, magnezu stearynian.
Działanie: Paracetamol - Polfa Łódź jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Działanie to wynika głównie ze zdolności paracetamolu do hamowania syntezy prostaglandyn w ośrodkowym układzie nerwowym.
Wskazania: bóle różnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migrenowe), stawowe, mięśniowe, miesiączkowe oraz występując po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz stomatologicznych. Gorączka, np.: w stanach grypopodobnych i przeziębieniach.
Przeciwwskazania: Nie stosować leku Paracetamol Polfa Łódź: jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na paracetamol lub którąkolwiek substancję pomocniczą, w ciężkiej niewydolności nerek lub wątroby, w przypadku choroby alkoholowej.
Ostrzeżenia i środki ostrożności: Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych ostatnio lekach. Ciąża i karmienie piersią - przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem Podmiot odpowiedzialny: Polfa Łódź

Cena: 3,39
Wróć